ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Starlink надає «найважливішу підтримку» Україні, обслуговуючи 150 000 користувачів на день

Велика Епоха
Засновник SpaceX та генеральний директор Tesla Ілон Маск виступає під час Всесвітнього конгресу мобільного зв'язку (MWC) у Барселоні, Іспанія, 29 червня 2021 року. (Nacho Doce/Reuters)

Високошвидкісний інтернет-сервіс Starlink компанії SpaceX, що належить генеральному директору Tesla Inc Ілону Маску, за два місяці отримав близько 150 000 користувачів в Україні.

Віцепрем'єр-міністр України Михайло Федоров на 70-й день війни, у понеділок, повідомив про кількість користувачів, які користуються Starlink.

«...близько 150 тисяч активних користувачів на день. Це найважливіша підтримка для інфраструктури України та відновлення зруйнованих територій», — написав Федоров у своєму повідомленні у Twitter.

У лютому Маск відгукнувся на прохання України надати станції Starlink після вторгнення Росії.

SpaceX передала Україні тисячі комплектів супутникового інтернету після того, як країна у лютому звернулася до Маска з проханням надати ці станції. Вони були встановлені у лікарнях та інших важливих об'єктах інфраструктури.

Starlink передає високошвидкісний інтернет через супутники з орбіти Землі, особливо у віддалені райони, включаючи ті, що постраждали від війни чи стихійного лиха.

За повідомленнями, Маск був близьким до комерційного запуску Starlink в Україні за кілька місяців до вторгнення Росії.

Starlink планує вивести на орбіту 4425 супутників до 2024 року.

За матеріалами The Epoch Times USA