ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У "відвойованому" Маріуполі російські солдати все ще зазнають нападів на вулиці з боку українських військ

Велика Епоха
(Скриншот)

Новий вірусний ролик, що з'явився в публічному просторі, зафіксував момент, коли російська частина зазнає нападу українських сил в одній із будівель блокадного Маріуполя.

На відеозаписі, опублікованому в Твіттері @InsiderGeo, видно, як російські солдати переходять вулицю, і на цей момент на них нападають.

Принаймні, один із російських солдатів був поранений, і йому знадобилася допомога ще двох людей, щоб винести його у безпечне місце.

Бої відбуваються у той момент, коли президент Росії Володимир Путін оголосив про взяття міста, а чеченські солдати зняли себе на відео біля штаб-квартири заводу "Азовсталь", яка була підпалена.

Портове місто Маріуполь на південному сході України стало ареною найзапекліших боїв під час війни, і більшість міста лежить у руїнах.

Минулого тижня Росія оголосила про перемогу в цьому місті, але сотні українських військових та цивільних осіб залишаються у пастці у величезному промисловому комплексі металургійного заводу "Азовсталь".

Мер міста Вадим Бойченко заявив, що у Маріуполі було вбито десятки тисяч мирних жителів. Такі організації, як Міжнародний комітет Червоного Хреста та Організація Об'єднаних Націй (ООН) також заявляють, що, на їхню думку, загинули тисячі людей.