ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Кремлівські хакери склали перелік своїх ворогів. Epoch Times Румунія у чорному списку

Велика Епоха
(Getty Images)

Група хакерів Killnet, яка здійснила серію кібератак на кілька урядових сайтів Румунії, опублікувала список вебсайтів у Румунії, включаючи сайти урядових установ, президентства, партій, бізнес-сфери та навіть патріархату, які будуть атаковані найближчими днями розподіленими атаками на кшталт «відмова в обслуговуванні».

Основна мета зловмисників — вивести з ладу вебсайти та веб-сервіси, зруйнувати репутацію та викликати паніку у румунських користувачів.

На додаток до списку з 300 сайтів, які вони атакуватимуть, Killnet також складає короткий список основних сайтів новин, які, на їхню думку, підтримують «західну пропаганду». «Просто увійдіть в систему, і ви побачите, яку брехню вони кажуть», — стверджують хакери.

Сайти, що публікують новини, які не подобаються російським хакерам:

stirileprotv.ro/ 

digi24.ro

alephnews.ro/

epochtimes-românia.com

ziariștii.com

aktual24.ro

românia.europalibera.org

b1tv.ro

Новини Epoch Times Romania показують реальність вторгнення, висвітлюючи як позицію українців, так і позицію Москви. Проте є факти, які не може заперечити жодна пропаганда у світі: російське вторгнення в Україну продовжує породжувати вбивства, масові поховання, руйнування будівель та інфраструктури, а мільйони людей змушені залишити свої будинки.

За матеріалами Epoch Times România