ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Українська жінка-офіцер захищає свою країну зі зброєю у руках. Її хвалять за хоробрість

Велика Епоха
Українська жінка-офіцер (twitter)

З початку російського вторгнення українці заслужили повагу та захоплення всього світу своєю завзятістю у захисті своєї країни, своєю стійкістю та мужністю. Прикладами героїзму були не лише українські чоловіки, а й жінки.

Один із таких випадків — "Олена", молода жінка, яка бореться в Україні проти російської армії. Її фотографія, опублікована в Twitter, зібрала десятки коментарів, які вихваляють її хоробрість.

"Олена, жінка-офіцер, захищає свою батьківщину зі зброєю в руках. Вона - офіцер 128-ї гірничо-штурмової бригади Закарпатського легіону України", — йдеться у повідомленні у Твіттері. У коментарі автор наполягає, що це не її справжнє ім'я і що повідомлення не може наразити її на небезпеку.

Цей допис викликав багато похвал на адресу бійця:

"Я здивований кількістю жінок, які воюють в Україні, я впевнений, що вони так само витривалі, як і чоловіки", — написав один із читачів.

"В Україні найвищий відсоток жінок-військовослужбовців у світі", — зазначив інший читач.

"Якщо ви коли-небудь зустрінете людей з цього регіону, ви будете вражені. Чоловіки та жінки страшенно сильні!", — додав один із коментаторів.

Інші читачі висловили занепокоєння тим, що такий публічний розголос може наразити на небезпеку тих, хто знаходиться на полі бою, але їм відповіли, що в цьому випадку ніякої інформації про місцеперебування молодої жінки, не кажучи вже про її повні дані, надано не було.