ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Зеленський: Затримка постачань зброї із Заходу дає Росії "дозвіл забирати життя українців"

Велика Епоха
Президент України Володимир Зеленський на фото, наданому Офісом Президента 25 березня 2022 року. (Офіс Президента України)

У своєму вечірньому національному зверненні президент України Володимир Зеленський закликав до збільшення кількості зброї, назвавши "кожне зволікання" "дозволом Росії забирати життя українців".

"Ми робимо все, щоб забезпечити оборону. Ми знаходимося в постійному контакті з партнерами. Ми вдячні тим, хто дійсно допомагає нам усім, чим може. Але ті, хто має необхідну нам зброю і боєприпаси і затримує їх доставку, повинні знати, що доля цієї битви залежить і від них, доля людей, яких можна врятувати.

Завершився вже 53-ій день війни, і по деяких пунктах у наших запитах зброї ми очікуємо відповідей 53 дні. А деякі відповіді формулюються так, що постачання може розпочатися хіба що у травні. Я прямо кажу в таких випадках: кожна затримка зброї, кожне політичне затягування — це дозвіл росії забирати життя українців. Саме так росія це трактує. Саме так не повинно бути в реальності", — сказав Зеленський.