ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Рок-гурт «Елізіум» виступив на тлі синьо-білого прапора, який став символом антивоєнного протесту в Росії

Велика Епоха
Дмитро Кузнєцов, лідер російського гурту «Елізіум» (Фото medialeaks.ru).

Лідер російського гурту Elisium («Елізіум») публічно вибачився за використання синьо-білого прапора під час антивоєнного виступу у Москві.

Цього тижня у Москві відбувся виступ російського рок-гурту «Елізіум» на фоні синьо-білого прапора, який став символом антивоєнного протесту в Росії, зазначає paperpaper.ru. Крім того, під час виступу гурт виконав пісні українською мовою та композицію «Танкам місце у музеях». Але пізніше лідер гурту «Елізіум» Дмитро Кузнєцов випустив два відеоролики з вибаченнями за антивоєнний концерт у Москві.

У першому відео, розміщеному ввечері 14 квітня, Кузнєцов заявив, що фон синьо-білого прапора, використаний у виступі, «не був запланованим актом солідарності з будь-ким. Це не повториться у майбутніх шоу», — додав він.

«Виступ групи «Елізіум» у Москві 9 квітня не був антивоєнною виставою і не був запланованою антивоєнною акцією. Гурт «Елізіум» виступає проти нацистів будь-якої національності. Фон із синьо-білого прапора на сцені не був запланованою акцією на підтримку будь-кого конкретного. Такі речі не повторюватимуться на наших виступах», — схвильовано сказав Кузнєцов, ніби читаючи перед собою повідомлення, — повідомляє Tjournal.

Дмитро Кузнєцов, лідер російського гурту «Елізіум», перед будинком ФСБ (Фото tjournal.ru)

Пізніше, через кілька годин, Кузнєцов виклав ще одне відео, пише Meduza, але цього разу зняте біля будівлі ФСБ на Луб'янці в Москві, в якому він повторює таке саме повідомлення, як і в першому відео, цього разу знімаючи себе. Кузнєцов також підписав своє відео повідомленням «На випадок, якщо хтось не зрозумів».

Варто зазначити, що новий виступ гурту Elisium мав відбутися 16 квітня у «Гігант-Холі» у Санкт-Петербурзі, однак увечері 14 квітня колектив оголосив про перенесення шоу «з технічних причин», пообіцявши повернутися з новою датою заходу найближчим часом.