ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

На Донбасі окупанти роблять все можливе, щоб знищити будь-яку форму життя, — Зеленський

Велика Епоха
Президент Володимир Зеленський (Youtube/скриншот)

Президент України Володимир Зеленський заявив, що бої та зіткнення між Збройними силами України та російською армією на Донбасі вирішують, чи буде цей регіон і життя в ньому існувати далі.

" На Донбасі окупанти роблять усе, щоб знищити будь-яке життя на цій території. Постійні жорстокі бомбардування, постійні російські удари по інфраструктурі та житлових районах свідчать про те, що Росія хоче зробити цю територію безлюдною. Тому оборона нашої землі, захист наших людей — це буквально боротьба за життя", — сказав Зеленський у відеозверненні у п'ятницю ввечері.

Для Лисичанська, Сєвєродонецька, Попасної, Краматорська, Слов'янська, Мар'їнки та всіх інших міст і громад Донбасу, які російські війська хочуть перетворити на руїни, у цій війні вирішується абсолютно все. Тільки якщо Україна вистоїть, вони будуть жити. Якщо ж російським загарбникам вдасться реалізувати їхні плани хоча б частково, то в них іще вистачить артилерії та авіації, щоб зруйнувати до каміння увесь Донбас. Як вони зробили це з Маріуполем", — сказав він.

За його словами, Маріуполь сьогодні — це російський концтабір, а росіяни поводяться цинічніше, ніж нацисти 80 років тому.

"І порядки окупантів у тій частині Маріуполя, яку вони, на жаль, поки що контролюють, несуттєво відрізняються від того, що робили нацисти на захопленій території сходу Європи. Але російським військовим вдається бути навіть цинічнішими, ніж нацистам 80 років тому. Тодішні загарбники хоча б не розповідали, що це маріупольці та захисники міста самі себе обстрілювали і вбивали", — сказав президент.