ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Шольц заявив, що до переговорів з Росією ще далеко

Велика Епоха
Канцлер Німеччини Олаф Шольц у Давосі. (FABRICE COFFRINI/AFP via Getty Images)

Канцлер Німеччини Олаф Шольц не бачить у найближчому майбутньому жодних переговорів з Росією про мир в Україні. "Правда в тому, що ми далекі, дуже далекі від переговорів між Україною та Росією", — сказав Шольц у середу в урядовій заяві про майбутні саміти ЄС, G7 та НАТО у Бундестазі. Це тому, що президент Росії Володимир Путін "все ще вірить у можливість диктаторського миру".

Росія веде "жорстоку війну проти українського народу, проти безневинних жінок, чоловіків і дітей", — сказав Шольц. Тому Німеччина продовжуватиме "масовану підтримку України — фінансову, економічну, гуманітарну, політичну та не в останню чергу постачання зброї", — сказав Шольц. Це діятиме "доти, доки Україна потребуватиме нашої підтримки".

Звільнені території в Україні дають деяку "надію на те, що вдасться відтіснити російських агресорів об'єднаними силами", сказав Шольц. "Це залишається нашою метою". Однак він додав, що НАТО не повинна сама ставати учасником війни, підтримуючи її. Зрештою, лише Україна може вирішити, "що для неї правильно" у майбутніх переговорах із Росією, сказав Шольц. "Нічого про Україну без України — наш девіз".

За матеріалами Epoch Times Europe GmbH