ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

SpaceX звільнила співробітників через лист проти Ілона Маска

Велика Епоха
Ангари SpaceX на мисі Канаверал, штат Флорида (НАСА)

Схоже, що SpaceX не сприймає критики на адресу глави компанії Ілона Маска. Як повідомляється, компанія з дослідження космосу звільнила кількох своїх співробітників, які "допомогли написати та поширити відкритий лист із критикою поведінки генерального директора Ілона Маска".

Лист був поширений з метою попросити керівників зробити робочу культуру компанії "інклюзивнішою".

"Щонайменше п'ятьох співробітників" було звільнено, додало агентство Reuters, і цю новину підтвердив президент SpaceX Гвінн Шотвелл.

Шотвелл повідомив в електронному листі, відправленому на цьому тижні, що компанія провела розслідування і "звільнила низку співробітників, причетних" до написання та розповсюдження критичного листа.

Шотвелл сказав іншим співробітникам, що лист змусив інших співробітників почуватися "незручно, заляканими та/або розсердженими, тому що лист тиснув на них, змушуючи підписати те, що не відображало їхні погляди".

У листі містилося кілька вимог, у тому числі "SpaceX повинна швидко і чітко відокремити себе від особистого бренду Ілона. Покласти на всіх керівників рівну відповідальність за те, щоб зробити SpaceX чудовим місцем роботи для всіх" та "визначити і однаково реагувати на всі форми неприйнятної "поведінки".

На що SpaceX відповіла швидким "ні", яке проявилося у звільненнях.

У первісному листі Маск характеризувався як "відволікаючий фактор і ганьба" для компанії.