ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Під час шторму в Австрії дерева, що падають, убили п'ять осіб

Велика Епоха
Повалене дерево після сильної бурі на озері Сент-Андре в долині Лавант поблизу Клагенфурта, Австрія, 18 серпня 2022 року. (Erwin Scheriau/APA/AFP via Getty Images)

Дерева, що падали під час шторму вбили п'ятьох людей в Австрії у двох окремих випадках у четвер, коли шторми, що обрушилися на північні береги Середземного моря раніше протягом дня, досягли альпійської країни в другій половині дня.

Дві дівчинки у віці чотирьох і восьми років загинули, коли звалилися дерева на березі озера біля міста Санкт-Андрей на півдні Австрії, неподалік кордону зі Словенією, повідомила поліція.

Шторм із поривами понад 100 км/год, схоже, застав зненацька купальників, які прохолоджувалися на озері в спекотний день, попри те, що раніше того ж дня дві людини загинули в Італії, коли шторм повалив там дерева.

Сильні шторми викликали перебої у подачі електроенергії, що змусило австрійську національну залізничну компанію OBB призупинити рух поїздів на більшій частині південних провінцій Штирія та Каринтія, які межують зі Словенією та Італією, йдеться у заяві OBB. Багато доріг у Штирії та Каринтії також були закриті, повідомила група водіїв.

Троє людей також загинули внаслідок падіння дерева в районі міста Гамінг у Нижній Австрії, провінції, яка оточує Відень, сказав представник поліції, відмовившись надати більш детальну інформацію. Незрозуміло, чи було дерево повалено блискавкою, чи сильним вітром, сказав він.