ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

ООН засуджує вибух гранати на матчі з крикету в Афганістані

Велика Епоха
Молоді бійці Талібану патрулюють вулиці Кабула на кузові пікапа. (Oliver Weiken/dpa)

Вибух сколихнув турнір з крикету в столиці Афганістану. За даними ООН, загинули щонайменше 19 людей. Представники ООН також були на місці події, повідомила німецька газета Welt.

Щонайменше 19 людей загинули внаслідок вибуху під час турніру з крикету в столиці Афганістану Кабулі у п'ятницю вдень, повідомляє Організація Об'єднаних Націй (ООН). Багато інших було поранено. Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш оголосив у суботу в Твіттері, що він засудив "напад найрішучішим чином".

За словами представника афганської поліції Халіда Задрана, вибух стався на трибуні глядачів. Серед глядачів були представники Організації Об'єднаних Націй. Однак ніхто з них не був поранений чи вбитий, повідомив представник ООН.

Таліби, які знову правлять Афганістаном із серпня 2021 року, не повідомили подробиць про втрати. Представник ісламістських бойовиків лише заявив у соціальних мережах, що будь-які домисли щодо посилення терористичного ополчення "Ісламської держави" (ІД) в Афганістані є хибними. Однак, згідно з нещодавньою доповіддю ООН, більшість нападів на цивільних осіб з моменту приходу до влади талібів походить від ІД.