ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

В Україні виявлено 21 підконтрольний Москві "фільтраційний табір", доповідь Єльського університету

Велика Епоха
Російські солдати в Україні (Telegram)

Росія та її довірені особи в Україні використовують 21 "фільтраційний табір" для затримання, допитів та обробки даних про військовополонених та цивільних осіб, йдеться в новій доповіді дослідників Єльського університету, підтриманій Держдепартаментом США.

У доповіді наводиться інформація з відкритих джерел та комерційні супутникові знімки для виявлення "фільтраційних таборів", включаючи об'єкти, які раніше служили школами, ринками та звичайними в'язницями. У звіті також наведено можливі поховання у тюремному комплексі.

25 серпня підрозділ організації Conflict Observatory, який аналізує свідчення російських воєнних злочинів, опублікував звіт, в якому наводяться докази існування таборів примусової депортації та фільтрації в Україні.

У доповіді, опублікованій у четвер, основна увага приділяється Донецькій області, де Росія та її маріонетка, самопроголошена Донецька народна республіка, взяли під контроль більшу частину Маріуполя у березні. У квітні мер міста заявив, що близько 40 000 мирних жителів міста були насильно переселені на контрольовану Росією територію або вивезені до Росії.

У доповіді виявлено систему, за якої цивільні особи доставляються з районів, де воєнні дії, піддаються реєстрації та допитам, перш ніж їх звільняють, утримують під вартою або перевозять до Росії.

===

Новини по темі: