ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Станції зарядки електромобілів Tesla та Nio закриваються у зв'язку з обмеженням електропостачання в Китаї

Велика Епоха
(Tesla)

Обмеження електроенергії, яке протягом кількох тижнів стосувалося деяких найбільших заводів країни в муніципалітеті Ченду провінції Сичуань і прилеглого міста Чунцін (усі на південному заході Китаю) — де через спеку та відсутність опадів знизилося вироблення гідроелектроенергії — поширилося.

Агентство Bloomberg повідомило, що деякі зарядні станції Tesla Inc. та Nio Inc. у Ченду та Чунцині (населення обох мегаполісів складає 46 мільйонів осіб) було відключено через заходи щодо економії енергії, внаслідок чого водії не змогли зарядити свої електромобілі.

Додаток для зарядки Nio повідомив власників, що деякі станції заряду батарей в Ченду "відключені" цього тижня через "серйозне перевантаження мережі в умовах стійкої високої температури".

Десятки станцій перезаряджання Tesla у цих двох містах закрилися або були обмежені в обслуговуванні, внаслідок чого лише дві станції працювали протягом ночі.

Суть нестачі електроенергії в провінції полягає в тому, що 82% її вироблення припадає на гідроенергетику, а вона стикається з найсильнішою за останні десятиліття посухою, оскільки температура та відсутність опадів знижують рівень води у великих водосховищах.

Наслідки також призвели до вимкнення електроенергії у виробників, включаючи Toyota Motor Corp. та виробник акумуляторів Contemporary Amperex Technology Co, які згорнули свою діяльність.

В умовах нестабільної енергосистеми Китаю доведеться нелегко у гонитві за електрифікацією свого майбутнього за допомогою електромобілів. Єдиний шлях до стабільної енергосистеми  — це ядерна енергія.