ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Пожежа на нафтопереробному заводі в Аргентині забрала життя трьох людей

Велика Епоха
Дим підіймається від нафтопереробного заводу New American Oil (NAO) у Plaza Huincul, провінція Неукен, Аргентина, 22 вересня 2022 року. (Fernando Ranni/Diario Rio Negro via AP)

Буенос-Айрес, Аргентина. Пожежа на нафтопереробному заводі на південному заході Аргентини в четвер рано-вранці забрала життя щонайменше трьох людей, повідомила місцева влада.

Пожежники працювали протягом усього ранку, щоб загасити пожежу, яка почалася в резервуарі для зберігання нафти на нафтопереробному заводі New American Oil, розташованому за 120 кілометрів від столиці провінції Неукен.

Пожежа швидко поширилася по всьому заводу, і місцеві ЗМІ опублікували відео, на якому видно потужний вибух, а потім темні клуби диму, що підіймаються від заводу.

За словами мера Густаво Суареса з міста Пласа Вінкуль, загинули троє робітників нафтопереробного заводу.

Причина пожежі розслідується, повідомила влада провінції Неукен.

Пожежа швидко "охопила весь нафтопереробний завод", сказав Роберто Белло, співробітник правоохоронних органів із департаменту поліції Неукена.

Профспілка приватних нафтовиків провінцій Ріо-Негро, Неукен і Ла-Пампа закликала до страйку робітників, заявивши, що він "ситий по горло відсутністю турботи про життя робітників".