ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Сім'я Байденів працювала над продажем американського газу Китаю, заявив депутат США з посиланням на викривача

Велика Епоха
Президент Джо Байден (праворуч) та його син Хантер Байден йдуть до машини після висадки з літака Air Force One після прибуття на об'єднану базу Ендрюс у Мериленді, 16 серпня 2022 року. (Nicholas Kamm/AFP via Getty Images)

Родина Байденів продавала американський природний газ до Китаю задовго до того, як Джо Байден став президентом. Він знав про те, як його син Хантер Байден зробив цей продаж можливим, стверджує Джеймс Комер, член Комітету Палати представників з нагляду та реформ, посилаючись на документи та інформацію, надану викривачем.

Під час переговорів з китайською стороною про постачання американського природного газу в 2017 році у Хантера Байдена був помічник — член китайської комуністичної партії. Сім'я Байденів обіцяла діловим партнерам, що вони пожинатимуть плоди, коли Байден стане президентом, заявив Комер у листі до міністра фінансів Джанет Єллен від 20 вересня.

«Президент не тільки ввів американську громадськість в оману щодо своїх минулих закордонних ділових операцій, але й не розкрив, що відіграв вирішальну роль в організації ділової угоди з продажу американських природних ресурсів китайцям, коли планував балотуватися на пост президента», — написав Комер.

Джо Байден, за словами Комера, був діловим партнером у рамках цієї угоди і мав офісні приміщення для роботи над угодою, а фірма, якою він керував, отримала мільйони від своїх китайських партнерів напередодні очікуваного проєкту.

Хоча про частину з того, про що заявив Комер, раніше вже повідомлялося в новинах, лист, у якому наводяться свідчення викривачів, а також електронні листи, скриншоти зашифрованих повідомлень та банківські документи, отримані республіканцями, дають повнішу картину, що свідчить про те, що Байден знав про план і брав участь у ньому принаймні з 2017 року.

З 2017 року Байдени обіцяли діловим партнерам, що Джо Байден балотуватиметься у президенти у 2020 році, а ті, хто працював з ними з 2017 року, «пожинатимуть плоди в майбутній адміністрації Байдена», згідно з розповіддю Комера про свідчення викривача, які останній дав республіканцям з Комітету з нагляду та реформ.

«Зараз, коли Америка переживає енергетичну кризу, дуже важливо зрозуміти, чому родина Байдена продавала американські енергетичні запаси китайцям, чи це впливає на прийняття рішень президентом Байденом сьогодні, і чому президент Байден ніколи не розкривав своїх відносин з китайцями американської громадськості», — написав Комер у своєму листі до міністра фінансів Джанет Єллен.

«Якщо президент Байден працював над збагаченням не лише себе, а й своєї сім'ї, обіцяючи в обмін на мільйони доларів доступ чи вплив на політику у майбутній адміністрації Байдена, Конгрес та американський народ мають право на цю інформацію».

Білий дім стверджує, що Хантер та президент «не були товаришами по офісу». Старший Байден заявив, що він ніколи не обговорював бізнес зі своїм сином. The Epoch Times звернулася до Білого дому та до адвоката Хантера за додатковими коментарями щодо листа Комера.

Демократи того ж дня, коли Комер розіслав листа, проголосували проти резолюції, запропонованої законодавцем-республіканцем, щоб президент передав документи щодо закордонних ділових операцій родини Байденів.

За матеріалами The Epoch Times USA

===

Новини по темі: