ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Ердоган висловив своє бачення закінчення війни на Генасамблеї ООН

Велика Епоха
Президент Росії Володимир Путін (ліворуч) і його турецький колега Реджеп Таїп Ердоган. (Скриншот)

Війна має закінчитися захистом територіальної цілісності України, заявив президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган на Генеральній Асамблеї ООН у Нью-Йорку у вівторок.

"Війна ніколи не візьме гору, і в справедливому мирному процесі не буде переможених", — сказав Ердоган, закликаючи до припинення війни в Україні.

Також, за даними The Odessa Journal, лідер Анкари закликав світ підтримати "мирні ініціативи Туреччини, щоб вирішити цю суперечку раз і назавжди".

"Нам потрібен гідний вихід із цієї кризи. І це можливо тільки завдяки раціональному, справедливому і прийнятному дипломатичному рішенню", — додав він.

За словами Ердогана, Туреччина намагається покласти край війні, і інші країни повинні зробити в це свій внесок.

На тлі заяв про підготовку так званих референдумів про приєднання окупованих територій України до Росії, президент Туреччини наголосив на пріоритеті захисту територіальної цілісності України:

"Ми докладаємо великих зусиль для того, щоб війна закінчилася, раз і назавжди захистивши територіальну цілісність і суверенітет України. Ми хотіли б звернутися до всіх міжнародних організацій і всіх країн світу — підтримати мирні ініціативи Туреччини щодо вирішення цієї суперечки".