ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Близько 230 китоподібних викинулися на пляж в Австралії

Велика Епоха
Вигляд з повітря на масовий викид китів на мілину біля Маккуорі 21 вересня 2022 року в Страхані, Австралія. (NRE Tas via Getty Images)

Близько 230 дельфінів-лоцманів, також відомих як кити-лоцмани, були знайдені на мілині в середу на західному узбережжі Тасманії, Австралія. Офіційні особи заявили, що лише половина з них, схоже, жива.

"Група з приблизно 230 "китоподібних" викинулася на берег недалеко від гавані Маккуорі", — повідомили у Департаменті природних ресурсів та довкілля Тасманії.

Сцена спустошення

"Схоже, що близько половини тварин живі", — додали вони.

Аерофотознімки показали безрадісний пейзаж з десятками морських ссавців, розкиданих уздовж широкого пляжу.

Кити, які викинулися на мілину вздовж берегової лінії 21 вересня 2022 року в Страхані, Австралія. (Huon Aquaculture за допомогою Getty Images)

Влада повідомила, що в район направляються фахівці з охорони морського середовища та команда з обладнанням для порятунку китоподібних.

Два роки тому та сама сцена спустошення

Майже два роки тому в цьому районі трапився ще один випадок масового викиду на берег близько 500 дельфінів-лоцманів, з яких вижило близько 100.

Причини до кінця не з'ясовані.

Вчені припустили, що це може бути викликано тим, що групи китоподібних збилися зі шляху після того, як харчувалися надто близько до узбережжя.

Кити, що викинулися на мілину вздовж берегової лінії 21 вересня 2022 року в Страхані, Австралія. (Huon Aquaculture через Getty Images)

Кити-лоцмани — дуже комунікабельні тварини і можуть йти за членами своєї групи, які заблукали і опинилися в небезпеці.