ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Витік з ядерного реактора в Німеччині не становить загрози безпеці, але ускладнює плани

Велика Епоха
(Скриншот)

Оператор німецької АЕС Isar 2 поінформував Міністерство охорони навколишнього середовища про витік на об'єкті, який не загрожує безпеці, але може ускладнити урядовий зимовий план енергопостачання, повідомило міністерство в понеділок, за даними Reuters.

Джерело повідомило, що для роботи станції після 31 грудня необхідний тижневий період ремонту, під час якого роботи будуть припинені.

АЕС Isar 2, розташовану в південній землі Баварія, мали закрити наприкінці року відповідно до плану Німеччини щодо поступової відмови від атомної енергетики.

Однак війна в Україні та подальший обвал імпорту енергоносіїв з Росії змусили змінити політику, і тепер уряд планує призупинити роботу двох із трьох атомних станцій, що залишилися, до наступного року.

Міністерство охорони навколишнього середовища заявило, що воно і міністерство економіки "вивчають нову ситуацію та її наслідки для розробки і реалізації обсягу резервів".

PreussenElektra, дочірня компанія E.ON і оператор станції Isar 2, заявила, що реактор може продовжувати працювати до запланованої дати зупинки, згідно з даними Міністерства охорони навколишнього середовища.

Але тижневе зупинення знадобиться в жовтні, якщо станція працюватиме до кінця цього року.

===

Новини по темі: