ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Сі Цзіньпін хоче, щоб армія була готова до вторгнення на Тайвань у 2027 році

Велика Епоха
Китайський комуністичний лідер Сі Цзіньпін (Getty Images)

Заступник директора Центрального розвідувального управління (ЦРУ) каже, що китайський лідер Сі Цзіньпін хоче, щоб військові були готові до вторгнення на Тайвань у 2027 році, хоча він не обов'язково накаже Народно-визвольній армії (НВАК) зробити це, згідно з опублікованими в суботу повідомленнями, повідомляє Taiwan News.

Кореспондент CNN з питань розвідки і національної безпеки Кеті Бо Лілліс написала у Твіттері, що заступник директора ЦРУ Девід Коен сказав їй, що Сі хоче "отримати можливість силою взяти під контроль Тайвань до 2027 року". Але він додав, що розвідувальні служби США не вважають, що Сі вже ухвалив рішення про те, коли він почне вторгнення.

Сі "попросив своїх військових поставити його в таке становище, щоб, якщо він цього захоче, він зміг це зробити", - сказав Лілліс, цитуючи Коена. Як повідомляється, співробітник ЦРУ сказав, що китайський лідер, як і раніше, воліє "домагатися контролю невійськовими засобами", — написав кореспондент CNN у Твіттері.

За повідомленням American Military News, начальник Об'єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі повідомив Конгресу, що комуністичний лідер зажадав від китайських збройних сил прискорити модернізацію, щоб мати можливість завоювати Тайвань у 2027, а не в 2035 році.

Американський генерал також зазначив, що Сі хотів би мати таку можливість, але не дійшов до рішення почати атаку.

===

Новини по темі: