ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Уряд Великобританії компенсує половину витрат за рахунками британських підприємств

Велика Епоха
Шеф-кухар Тоні Хеншоу дістає з духовки свіжоспечені пиріжки, Сент-Остелл, Англія, 3 березня 2012 року. (Matt Cardy/Getty Images)

Уряд Великобританії візьме на себе майже половину видатків за рахунками британських підприємств за електроенергію, щоб уберегти їх від банкрутства, оголосили міністри.

Міністр підприємництва, енергетики та промислової стратегії Джейкоб Ріс-Могг оголосив про нову схему допомоги в оплаті рахунків за електроенергію, яка забезпечить знижку на гуртові ціни за газ та електрику для всіх непобутових споживачів, включаючи підприємства, благодійні організації, школи та лікарні.

Рис-Могг сказав, що схема, яка почне діяти з жовтня, надасть підприємствам та установам «еквівалентний рівень підтримки» порівняно з Гарантією ціни на енергоносії, що вже введена для домашніх господарств.

Очікується, що «підтримувана гуртова ціна» складе 211 фунтів стерлінгів (239 доларів США) за мегават-годину для електроенергії та 75 фунтів стерлінгів (85 доларів США) за мегават-годину для газу.

Схема підтримки для підприємств діятиме протягом шести місяців з періодом перегляду в середині терміну.

Прем'єр-міністр Ліз Трасс сказала: «Я розумію, з яким величезним тиском стикаються підприємства, благодійні організації та організації державного сектору у зв'язку зі своїми рахунками за електроенергію, тому ми вживаємо негайних заходів, щоб підтримати їх узимку, зберегти робочі місця та забезпечити кошти для існування».

Торгові групи вітали підтримку, але багато хто стурбований тим, що її буде недостатньо або вона не триватиме досить довго.

За матеріалами The Epoch Times USA