ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Іранські безпілотники — символи слабкості Росії (ВІДЕО)

Велика Епоха
Модель Bayraktar AKINCI TİHA в польоті, Корлу, Туреччина, 2 березня 2022 року. (Baykar/dia images press office via Getty Images)

Використання росіянами іранських безпілотників в Україні демонструє дві речі: зростальну роль Тегерана у цьому бізнесі та певні недоліки у російській індустрії безпілотників.

За даними Білого дому, цього літа Іран поставив до Росії сотні безпілотників, і, за словами президента України Володимира Зеленського, вони зокрема використовувалися в серії ударів, завданих Росією в понеділок.

Місцевий житель сидить перед будівлею, зруйнованою іранськими безпілотниками російського виробництва на південний захід від Києва, 5 жовтня 2022 року. (Sergei SUPINSKY/AFP via Getty Images)

Було ідентифіковано дві моделі.

«Shahed 136 — досить великий і недорогий безпілотник-самогубець. Він досягає своєї мети за GPS-координатами, введеними перед злетом», — пояснює П'єр Грассер, французький дослідник, який працює в паризькому центрі Sirice.

І другий — «Mohajer-6, який за функціями та розмірами аналогічний турецькому Bayraktar TB-2», — пояснює Вікрам Міттал, професор американської військової академії у Вестпойнті.

«Як і всі озброєні безпілотники, вони дуже ефективні, коли у противника немає засобів, щоб захистити себе або завдати удару у відповідь», — підкреслює пан Ноель.

Бойовий безпілотник Bayraktar TB2 на авіабазі, Литва, 6 липня 2022 року. (PETRAS MALUKAS/AFP via Getty Images)

Що стосується цих безпілотників-самогубців, їх використання є мірою економії для Росії, оскільки крилаті ракети коштують від 1,5 до 2 мільйонів доларів США, — доповнює Грассер.

«Їхня головна вада в тому, що вони можуть вражати лише стаціонарні цілі», — зазначає він. «Це становить невелику загрозу розгорнутим військам. Тому безпілотники не повинні змінити перебіг бою».

Навіщо Росії, одному з провідних світових виробників зброї купувати безпілотники в Ірану?

«Міноборони розробило тактико-технічні вимоги до безпілотників. І більшість (російських) виробників, на жаль, не в змозі їх дотримуватись», — заявив днями російський полковник Ігор Ічук, якого цитує ТАРС.

П'єр Грассер, зі свого боку, свідчить про слабкість структури російської промисловості. «НТЦ, яке виробляє безпілотники “Орлан” (розвідувальні, — прим. ред.), оголосило, що перейде на цілодобовий режим роботи. Вони не можуть зібрати команду. Як і на передовій, проблема Росії — людські ресурси», — пояснює він.

За матеріалами Epoch Times Europe Fr

===

Новини по темі: