ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

CNN видалила сюжет про вбивства в дитячому садку Таїланду через звинувачення в «неетичності» та «бездушності» (ВІДЕО)

Велика Епоха
Тіло Паньї Кхамрапа, який вчинив масові вбивства в дитячому садку, у мішку для трупів у лікарні На Кланг, Таїланд, 6 жовтня 2022 року. (Athit Perawongmetha/Reuters)

Телеканал CNN вибачився за репортаж про масове вбивство в дитячому садку в Таїланді, в результаті якого загинули 37 людей, і зняв сюжет з ефіру через критику з приводу того, як журналісти знімали місце злочину. Репортаж, в якому були показані зображення закривавленої підлоги в дитячому садку, засудили Асоціація тайських журналістів і Клуб іноземних кореспондентів Таїланду (FCCT).

Поліція розпочала розслідування за цим фактом на тлі звинувачень у тому, що члени знімальної групи CNN не отримали дозволу перед тим, як увійти на територію для знімання.

Асоціація тайських журналістів назвала дії CNN «неетичними» та «нечутливими» та закликала провести внутрішнє розслідування інциденту в компанії на додаток до офіційного тайського розслідування.

FCCT поділився фотографією, на якій зображено людину, що перелазить через паркан біля входу до дитячого садка, а навколо будівлі видно поліційний кордон.

«Це було непрофесійно і є серйозним порушенням журналістської етики у висвітленні злочинів», — додали в FCCT.

У відповіді на критику CNN повідомила у Twitter, що репортери отримали дозвіл на знімання всередині будівлі від трьох співробітників охорони здоров'я після того, як поліційне оточення біля дитячого садка було знято.

Виконавчий віцепрезидент та генеральний директор CNN International Майк Маккарті в суботу зробив заяву, в якій вибачився за інцидент.

«Команда CNN, яка вела репортаж з місця трагічної події в Нонг Буа Лампху, попросила дозволу у присутніх там співробітників департаменту охорони здоров'я Таїланду увійти до дитячого садка», — йдеться у заяві. «Тепер команда розуміє, що ці чиновники не були уповноважені надавати такий дозвіл. Якби група розуміла, що вхід до будівлі заборонено, вони б туди не ввійшли. До їхніх намірів не входило порушувати жодних правил».

«Команда увійшла до будівлі з найкращих спонукань, щоб отримати більш повне враження про те, що відбувалося всередині, і щоб олюднити масштаб трагедії для своєї аудиторії... Ми глибоко шкодуємо про будь-яку прикрість, яку міг викликати наш репортаж», — сказав МакКарті.

За матеріалами The Epoch Times USA

===

Новини по темі: