ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Таїланд: моторошне масове вбивство в дитячому садку — колишній офіцер поліції вбив 37 людей, у тому числі 24 дитини

Велика Епоха
Люди збираються в дитячому садку, в якому колишній офіцер поліції вбив 37 людей, місто Утай Саван, провінція Нонг Буа Лампху, Таїланд, 6 жовтня 2022 року. (Sakdipat Boonsom/Handout via Reuters)

У четвер у дитячому садку колишній поліціянт убив 37 людей, включаючи 24 дітей, потім застрелив свою дружину, дитину та себе, повідомила поліція, за даними Рейтер.

За даними поліції, в одному з найстрашніших у світі випадків загибелі дітей від рук вбивці-одиначки в новітній історії, більшість дітей, які загинули в Утай Савані, були зарізані.

Вік дітей становив від двох до п'яти років, повідомив агенції Рейтер місцевий чиновник.

Вони впізнали нападника як колишнього співробітника поліції, якого було звільнено з посади минулого року через звинувачення у вживанні та зберіганні наркотиків.

Раніше того дня чоловік був у суді, а потім пішов до дитячого садка, щоб забрати свою дитину, повідомив телекомпанії ThaiPBS представник поліції Пайсал Луєсомбон.

Тіло стрілка Паньї Кхамрапа в мішку для трупів у лікарні На Кланг після заворушень у місті Утай Саван у провінції Нонг Буа Лам Фу, Таїланд, 6 жовтня 2022 року. (Athit Perawongmetha/Reuters)

Коли він не знайшов там своєї дитини, він почав убивати. «Він почав стріляти, різати, вбивати дітей у дитячому садку Утай Саван», — розповідає Пайсал.

Прем'єр-міністр Прают Чан-Оча у своїй заяві на Facebook назвав напад у четвер «шоковим інцидентом».

Уряд заявив, що надасть фінансову допомогу сім'ям жертв, щоб допомогти покрити витрати на похорон та лікування.

У альтанці неподалік зібралися люди із заклопотаним виглядом, які здебільшого мовчки чекали на новини. Чути було, як одна жінка плаче.

«Він [нападник] був у стресовому стані, а коли не зміг знайти свою дитину, то ще більше рознервувався і почав стріляти», — сказав представник поліції Пайсал телекомпанії ThaiPBS, додавши, що потім чоловік поїхав додому і вбив там свою дружину та дитину, після чого наклав на себе руки.

===

Новини по темі: