ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Китайські капсули з людським тілом знову контрабандою завозяться до Південної Кореї

Велика Епоха
Південна Корея ще в 2012 році ввела заборону на «капсули з людським тілом», виготовлені з останків померлих немовлят. Але останніми роками вони знову з'явилися на чорному ринку. (Filippo Monteforte/AFP/Getty Images)

Останні повідомлення південнокорейських ЗМІ свідчать про відновлення контрабанди капсул з Китаю, які містять людську ДНК, попри етичні та медичні обмеження.

Згідно з даними, наданими Митною службою Кореї (МСК) представнику Національних зборів Південної Кореї Кім Ен Суну 28 вересня, повідомляється про шість випадків контрабанди «капсул з людським тілом» з 2016 по 2021 роки. При цьому було виявлено понад 1000 капсул в речах мандрівників, які в'їжджають до Південної Кореї.

«Капсули з людським тілом», як їх охрестили місцеві ЗМІ, були виготовлені з останків померлих людських немовлят та абортованих плодів. Ці капсули, які рекламуються як добавка для здоров'я, продавалися на чорних ринках Китаю та Південної Кореї з 2011 року. За даними МСК, з 2011 по 2013 роки у Південній Кореї було вилучено понад 60 000 капсул.

У 2011 році Seoul Broadcasting System (SBS), одна з трьох найбільших південнокорейських телекомпаній, зняла документальний фільм, таємно знявши процес виробництва капсул у невеликому місті в Китаї.

Згідно з документальним фільмом, продавці чорного ринку співпрацюють з місцевими лікарнями для отримання заморожених плодів, а потім ці мертві тіла немовлят висушуються і вирушають на завод для використання в капсулах.

Аналіз, проведений Національною судово-медичною службою Південної Кореї (NFS) у 2011 році, підтвердив, що порошкоподібний наповнювач капсул містив генетичні послідовності людини, що дозволило вченим визначити стать плодів.

В інтерв'ю The Epoch Times Лі Син Вон, президент Корейської асоціації етичної трансплантації органів, сказав, що Комуністична партія Китаю (КПК) є ключовою причиною моральної деградації китайського народу.

«Той факт, що КПК збирає та продає органи в'язнів совісті, дозволяє виробляти “капсули з людським тілом” у Китаї та контрабандою ввозити до Південної Кореї, дозволяє південнокорейцям їздити до Китаю для пересадки органів та погіршує базову людську етику китайського народу під своїм правлінням, показує, що КПК не має жодних обмежень щодо незаконного поводження з людським тілом та органами».

Крім етичних проблем, Міністерство безпеки харчових продуктів та ліків Південної Кореї (MFDS) також виявило, що капсули становлять серйозну небезпеку для здоров'я тих, хто їх приймає.

Розслідування MFDS показало, що одна капсула містить 18,7 мільярда бактерій, а також вірус гепатиту В (HBV).

За матеріалами The Epoch Times USA

===

Новини по темі: