ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Білл Гейтс каже, що заборонити людям їсти м'ясо «занадто складно»

Велика Епоха
Білл Гейтс виступає під час панельної дискусії на Мюнхенській конференції з безпеки 2022 року, Німеччина, 18 лютого 2022 року. (Alexandra Beier/Getty Images)

Білл Гейтс сказав, що недоцільно наполягати на скороченні споживання м'яса для боротьби зі зміною клімату.

«Будь-який, хто каже, що ми скажемо людям перестати їсти м'ясо або перестати хотіти мати хороший будинок, і ми просто в основному змінимо людські бажання, я думаю, що це дуже складно», — сказав Гейтс в інтерв'ю Bloomberg. Далі мільярдер зазначив, що такі речі не обов'язково мають відігравати ключову роль у боротьбі зі зміною клімату.

За словами Гейтса, на багаті країни припадає лише третина глобальних викидів, а решта двох третин припадає на «досить прості» речі, такі як житло, калорії, транспорт та використання товарів.

Він наполягав на тому, що навіть якщо «надмірності» багатих країн будуть усунені, це все одно не стане розв’язанням проблеми зміни клімату.

«Я дивлюся на те, що світ повинен зробити, щоб досягти нуля, а не використовувати клімат як моральний хрестовий похід», — сказав він.

Хоча Гейтс виступив проти прагнення кліматичних активістів заборонити людям їсти м'ясо, він сказав, що підтримує перехід товариств на синтетичне м'ясо.

В інтерв'ю MIT Technology Review у лютому минулого року Гейтс сказав, що, на його думку, всі багаті країни мають перейти на 100% синтетичну яловичину. Хоча у смаку між справжнім та синтетичним м'ясом може бути різниця, Гейтс заявив, що компанії згодом покращать його смак.

Користь м'яса

Вживання м'яса корисне для організму людини. Одне дослідження, проведене вченими з Квінслендського інституту мозку (QBI), Австралія, показало, що селен, мінерал, що міститься в м'ясі та деяких інших продуктах, може звернути назад зниження функції мозку через старість або погане здоров'я.

В іншому дослідженні, проведеному вченими з Університету Аделаїди, вивчався вплив загального споживання м'яса на здоров'я у понад 170 країнах. Вони виявили, що споживання енергії з м'яса призводить до збільшення тривалості життя.

Деякі дослідження пов'язують дієти без м'яса із покращенням здоров'я. Проте, згідно з пресрелізом від 22 лютого, дієтолог Янфей Ге вважає, що таке дослідження може бути упередженим.

«Дослідження, що вивчають дієти багатих, високоосвічених спільнот, дивляться на людей, які мають купівельну спроможність і знання для вибору рослинної дієти, яка забезпечує доступ до всіх поживних речовин, які зазвичай містяться в м'ясі», — сказав Ге. «По суті, вони замінили м'ясо всіма тими ж поживними речовинами, які дає м'ясо».

За матеріалами The Epoch Times USA

===

Новини по темі: