ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Влада Шотландії розпочала розслідування сплесків смертей новонароджених дітей

Велика Епоха
Лікарняна палата британської Національної служби охорони здоров'я. (Peter Byrne/PA)

Уряд Шотландії розпорядився провести розслідування двох загадкових сплесків смертності новонароджених дітей протягом шести місяців.

У п'ятницю уряд Шотландії оголосив про те, що він доручив організації Healthcare Improvement Scotland очолити ширше розслідування зростання показників смертності новонароджених, які є найвищими за останнє десятиліття.

Згідно з даними, опублікованими організацією Public Health Scotland (PHS), у вересні 2021 року та березні 2022 року кількість смертей перевищила встановлений поріг.

У вересні 2021 року померло щонайменше 21 немовля, а в березні 2022 року — 18 немовлят віком до 4 тижнів.

За даними сайту healthandcare.scot, показники неонатальної смертності у вересні 2021 та березні 2022 року склали 4,9 та 4,6 на 1000 живонароджених відповідно. Неонатальна смертність належить до смертей у перші чотири тижні життя.

Патологоанатом-діагност доктор Клер Крейг сказала газеті The Epoch Times, що у цих даних було «два дуже чіткі сплески», і час цих сплесків викликає занепокоєння, оскільки саме в цей час проводилася пропаганда вакцинації COVID-19.

Крейг входить до складу Консультативної групи з питань охорони здоров'я, групи експертів, які скептично ставляться до політики та керівництва щодо пандемії COVID-19.

За матеріалами The Epoch Times USA