ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Вакцинація від грипу не допомагає: Дослідження

Велика Епоха
(Roman Kosolapov/Shutterstock)

З чого складається звичайна вакцина від грипу?

 • Яєчний білок та віруси зараження птиці
 • Тіомерсал (ртуть): у багатодозових флаконах
 • Полісорбат 80: алерген; безпліддя в мишей
 • Формальдегід: канцероген
 • Triton X100: детергент
 • Сахароза: цукор столовий
 • Смола: відомий алерген
 • Гентаміцин: антибіотик
 • Желатин: відомий алерген

Чи допомагають вакцини від грипу?

Для здорових немовлят — ні: Огляд 51 дослідження за участю понад 294 000 дітей показав, що «немає жодних доказів того, що ін’єкція вакцини проти грипу дітям віком 6–24 місяців була більш ефективною, ніж плацебо. У дітей старше 2 років вакцинація була ефективною лише в 33 % випадків для профілактики грипу.

Для дітей з астмою — ні: У дослідженні 800 дітей з астмою, половина з яких були вакциновані, а інша половина не отримувала вакцину проти грипу. Обидві групи порівнювалися щодо відвідувань клінік, відвідувань відділень невідкладної допомоги (ВНД) та госпіталізацій із приводу астми. ВИСНОВОК: Це дослідження не надало доказів того, що вакцина проти грипу запобігає загостренням дитячої астми.

Для дітей з астмою — ні (2): «Інактивована вакцина проти грипу не запобігає госпіталізації, пов’язаній із грипом, у дітей, особливо в дітей з астмою… Фактично, діти, які отримують вакцину проти грипу, утричі більше ризикують бути госпіталізованими, ніж діти, які не отримують вакцину».

Для дорослих — ні: Згідно з аналізом 48 звітів (понад 66 000 дорослих), «Вакцинація здорових дорослих знизила ризик захворювання на грип лише на 6 % і зменшила кількість пропущених робочих днів менш ніж на один день (0,16) днів. Це не змінило кількість людей, яким потрібно було лягти в лікарню або взяти відгул на роботі».

Для людей похилого віку — ні: Згідно з аналізом 64 досліджень за 98 сезонів грипу серед людей похилого віку, які проживають у будинках для людей похилого віку, щеплення проти грипу виявилися несуттєвими для профілактики грипу. Для людей похилого віку, які живуть у суспільстві, вакцини не були (суттєво) ефективними проти грипу, ГРВІ або пневмонії.

Що Ви можете зробити? Ви не можете зробити все, але дещо можна зробити!

 1. Передайте цю інформацію всім, кого ви знаєте й любите, особливо членам релігійних організацій, громадських груп, шкільним вчителям та адміністраторам, а також службам швидкого реагування (швидка медична допомога, парамедики, пожежники тощо). Зверніться до місцевої поліції, шерифа, членів міської ради, окружних комісарів та торговельної палати. Обговоріть свої побоювання щодо примусових щеплень. Їхня підтримка важлива для збереження Вашого права на відмову.
 2. Надішліть цю інформацію електронною поштою або факсом на місцеві теле- та радіостанції. Зателефонуйте або надішліть факсом своїм політичним представникам на рівні штату та на національному рівні.
 3. Зв’яжіться з іншими активістами — тими, хто підтримує питання 2-ї поправки, довкілля та прав тварин. Допомагайте поширювати інформацію про їхню позицію та залучайте їх до своєї.
 4. Напишіть невелику статтю для місцевої, громадської газети. Дивіться зразки на сайті www.PandemicFluOnline.com
 5. Поділіться цією інформацією з місцевими правоохоронними органами та військовими. Файл у форматі pdf для зручного друку доступний на сайті www.DrTenpenny.com
 6. Придбайте вітамін D3 (3000 МО на людину), вітамін А, вітамін С, риб’ячий жир та цинк.

Як сказала багато років тому Маргарет Мід: «Ніколи не сумнівайтеся, що невелика група мислячих активних людей може змінити світ; це єдине, що коли-небудь могло змінити світ».

Ця стаття була спочатку опублікована на сайті www.drfranklipman.com.

За матеріалами The Epoch Times USA