ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Австралійська комісія заявляє, що технології є основною причиною зростання стресу серед молоді

Велика Епоха
Надмірна дія соціальних мереж може негативно позначитися на психічному здоров'ї та добробуті. (Shutterstock)

Технології відіграють ключову роль у погіршенні психічного здоров'я молодих австралійців, стверджує провідна австралійська група фахівців з охорони психічного здоров'я.

Близько 1200 австралійців взяли участь в обміні досвідом про систему психічного здоров'я та профілактики самогубств у країні в рамках програми «Встановлення зв'язків для вашого психічного здоров'я» (Making Connections for Your Mental Health), яку запустила Національна комісія з охорони здоров'я (NHC) у липні.

Керівник NHC Крістін Морган сказала, що однією з ключових тем національної програми стало зростання занепокоєння добробутом молодих людей.

«У стані спокою пульс у наших молодих людей набагато вищий із погляду занепокоєння та психологічного стресу», — сказала вона AAP.

«Якщо копнути глибше, то виникає багато розмов про роль технологій... Це майже, якби вони створили нову форму шкільного майданчика. Існують різні способи взаємин, різні способи спілкування. І ми не дуже добре підготували їх до цього нового шкільного майданчика».

Морган також зазначила, що австралійці відчувають більшу самотність та ізоляцію внаслідок обмежень, пов'язаних із COVID-19.

За її словами, під час пандемії почастішали випадки суїцидальних думок, підвищився рівень домашнього насильства, а у відділення невідкладної допомоги почало надходити більше людей з гострим нездужанням.

Керівник NHC додала, що одна з причин того, що система профілактики самогубств в Австралії «не працює», полягає в тому, що усунення ризику самогубства — це «річ, пов'язана зі стосунками».

У ході програми NHC Connections було також розглянуто такі питання, як зв'язок між проблемами психічного здоров'я та травмами, зловживанням наркотиками та алкоголем, а також соціальні детермінанти.

Національна програма завершиться у Новому Південному Уельсі наступного місяця. Австралійцям пропонується взяти участь в онлайн-опитуванні.

За матеріалами The Epoch Times USA