ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

У Франції літак пролетів повз злітно-посадкову смугу і впав носом в озеро

Велика Епоха
Літак авіакомпанії West Atlantic Airline виїхав за межі злітно-посадкової смуги під час нічної посадки. (-/BEA via AFP/dpa)

Внаслідок аварії, причину якої поки що не з'ясовано, вантажний літак у Монпельє, Франція, виїхав за межі злітно-посадкової смуги. Екіпажу знову пощастило у нещасті.

Вантажний літак з'їхав із злітно-посадкової смуги під час посадки в Монпельє на півдні Франції. Потім він скотився носом уперед у прибережне озеро Етанг-де-Л'Ор.

Три члени екіпажу літака Boeing 737 залишилися неушкодженими внаслідок аварії, що сталася в суботу ввечері. "Вони були врятовані та доставлені у безпечне місце завдяки швидкому втручанню рятувальних служб", — йдеться у заяві аеропорту.

Аеропорт закритий

На цей час аеропорт закритий, тому злети та посадки припинені. "З метою безпеки аеропорт Монпельє закритий на невизначений час для вантажних та комерційних рейсів доти, доки спеціалізована компанія не відновить літак", — йдеться у заяві. Тим, хто летить із Монпельє, слід заздалегідь перевірити сайт, додали в компанії.

На місце події було направлено 60 рятувальників. Французьке управління з розслідування авіаційних подій розслідує обставини аварії за участю літака West Atlantic. Він використовувався для поштового відділення. Літак Boeing 737 авіакомпанії West Atlantic, який потрапив в аварію, експлуатується іспанською компанією Swiftair. Вона літала переважно на внутрішніх французьких маршрутах.