ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Pepsico припиняє виробництво Pepsi та 7UP у Росії

Велика Епоха
Полиця з пляшками Pepsi у продуктовому магазині в Москві, 9 вересня 2022 року. (Evgenia Novozhenina/Reuters)

PepsiCo Inc. припинила виробництво Pepsi, 7UP та Mountain Dew у Росії майже через шість місяців після того, як американська компанія заявила, що призупинить продаж та виробництво через введення Москвою десятків тисяч солдатів в Україну.

Заява Pepsi була зроблена після того, як агентство Reuters відвідало десятки супермаркетів, роздрібних магазинів та спортивних залів у Москві та за її межами і виявило банки та пляшки з Pepsi, вироблені на заводах Росії у липні та серпні.

Остання, найсвіжіша дата, зазначена на продукті Pepsi — 17 серпня.

У заяві для Reuters американська компанія повідомила, що припинила виробництво концентратів для PepsiCola, Mirinda, 7Up та Mountain Dew у Росії.

Представник PepsiCo сказав, що це «відповідає заяві, яку ми зробили в березні 2022 року», але відмовився від коментарів, коли її попросили уточнити інформацію про продажі та про те, чи були вони припинені.

Продовження виробництва означає, що газовані напої, як і раніше, широко доступні в Москві, а також у Владивостоці та Красноярську, згідно з оглядом Reuters.

Захід не вводив санкції на харчові продукти та напої у рамках масштабних заходів, спрямованих на покарання Росії за її дії в Україні.

Але доступність, що зберігається, підкреслює складність відходу з однієї з найбільших країн світу. У 2021 році Росія була третім за величиною ринком для нью-йоркської компанії Pepsi після США та Мексики.

За матеріалами The Epoch Times USA