ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

США оголосили про план, який може повалити путінську Росію

Велика Епоха
Американські пускові установки M142 високомобільної артилерійської ракетної системи (HIMARS) здійснюють залпи під час військових навчань у регіоні Грієр Лабуіхі, Марокко, 9 червня 2021 року. (Fadel Senna/AFP/Getty Images)

Газета New York Times назвала плани, оголошені Пентагоном цього тижня, "поворотним моментом" у війні в Україні в озброєнні Києва союзниками для перемоги над агресією Путіна.

Міністерство оборони у Вашингтоні заявило, що Америка та її союзники планують "розширити промислову базу своїх країн" для створення бомб, ракет і артилерії для відправки в Україну, які зможуть перемогти Росію на полі бою.

Так, США та їхні союзники "обіцяють довгострокову підтримку Україні", а провідні демократичні держави світу нарощують виробництво ракет дальнього радіуса дії, систем ППО та боєприпасів класу "повітря-земля", повідомляє NYT.

Цього тижня Вашингтон також оголосив, що планує подвоїти і навіть збільшити кількість ракетних установок типу HIMARS, які будуть направлені в Україну.

За даними Пентагону, США витратять додатково 1,1 мільярда доларів на постачання зброї в Україну. Ці кроки відбуваються на тлі анексії Росією чотирьох окупованих областей України.

Ці події сталися після контрнаступу України на сході та півдні країни, під час якого наші війська просунулися на десятки кілометрів, відвоювавши тисячі квадратних кілометрів, які були окуповані російською армією.

Блискавичне просування України стало можливим завдяки тому, що Сполучені Штати поставили українським військам найсучасніші ракетні та зенітні комплекси наземного базування.

Також цього тижня, за даними The Times, було оголошено, що система координації дій США і НАТО на підтримку України матиме штаб-квартиру в Німеччині під назвою "Контактна група з питань оборони". До неї увійде коаліція з 40 країн, яку Міністерство оборони США створило після російського вторгнення в Україну.

===

Новини по темі: