ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Глава Toyota: "важко" домогтися заборони на продаж автомобілів, що працюють на бензині

Велика Епоха
Президент Toyota Motor Corp. Акіо Тойода жестикулює фотографам під час пресконференції, присвяченої стратегіям використання акумуляторних електромобілів, Токіо, Японія, 14 грудня 2021 року. (Eugene Hoshiko/AP Photo)

За словами президента Toyota Акіо Тойоди, плани Каліфорнії заборонити продаж бензинових автомобілів до 2035 року «важковиконані», оскільки для того, щоб акумуляторні автомобілі (BEV) стали масовими, може знадобитися більше часу.

Тойода сказав, що BEV «зажадають більше часу, щоб стати масовими, ніж хотілося б ЗМІ». Відсутність легкого доступу до електрики — головна перешкода для їхнього впровадження.

Онук засновника компанії сказав, що Toyota продовжуватиме пропонувати клієнтам різноманітні моделі автомобілів, одночасно просуваючи свої цілі щодо розвитку електромобілів.

«Гра на перемогу означає гру з усіма картами у колоді, а не лише з кількома. Такою є наша стратегія, і ми її дотримуємося», — сказав він.

Toyota Motor Corporation, найбільший у світі автовиробник за обсягом продажів, минулого року пообіцяла інвестувати 35 мільярдів доларів, щоб продати 3,5 мільйона електромобілів у всьому світі до 2030 року та випустити 30 моделей із батарейним живленням протягом того ж періоду.

Минулого місяця регуляційні органи Каліфорнії проголосували за заборону продажу нових автомобілів з двигунами внутрішнього згоряння до 2035 року, хоча каліфорнійці зможуть продовжувати їздити на них або купувати старі автомобілі після закінчення цього терміну.

За матеріалами The Epoch Times USA