ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Компанія Sollers проводить переговори про викуп частки Mazda в російському спільному підприємстві

Велика Епоха
Співробітники працюють на виробничій лінії автомобіля моделі CX-5 на заводі спільного підприємства "Mazda Sollers Manufacturing Rus" компанії Sollers і японської Mazda у Владивостоці, Росія, 10 вересня 2018 року. (Valery Sharifulin/TASS Host Photo Agency/Pool via REUTERS)

Російський автовиробник Sollers веде переговори з Mazda Motor Corp. про купівлю частки японської компанії в їхньому російському спільному підприємстві, повідомив Sollers у понеділок, оскільки Mazda готується згорнути свою діяльність в Росії.

Mazda, яка продала 30 000 автомобілів в Росії минулого року, заявила в березні, що експорт деталей на завод підприємства у Владивостоці буде припинено, а виробництво припиниться, коли закінчаться запаси. Газета Nikkei в суботу вперше повідомила про переговори з Sollers.

Sollers заявила, що веде переговори з Mazda про припинення виробництва автомобілів у Владивостоці і про викуп частки Mazda в підприємстві.

"Водночас Sollers Auto вже розробила план відновлення роботи заводу з виробництва автомобілів інших марок, і переговори з цього питання наразі завершуються", — йдеться в заяві Sollers.

Компанія не назвала терміни припинення виробництва на заводі у Владивостоці.

Представник Mazda повідомив, що компанія обговорює питання про припинення виробництва автомобілів у Владивостоці, не повідомивши подробиць.

Японський конкурент Mazda — Toyota Motor Corp. заявила в п'ятницю, що вирішила припинити виробництво автомобілів у Росії через перебої з поставками основних матеріалів і деталей.

Багато заводів у Росії призупинили виробництво і скоротили працівників через брак високотехнологічного обладнання у зв'язку з санкціями і відтоком західних виробників після того, як 24 лютого Москва направила збройні сили в Україну.

За матеріалами The Epoch Times USA