ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Стамбул став притулком для росіян, які рятуються від мобілізаційного наказу Путіна

Велика Епоха
Стамбул 16 березня 2022 р. Вступ Росії у війну проти України змусив багатьох виїхати з Росії до Туреччини. (YASIN AKGUL/AFP via Getty Images)

Полегшення і занепокоєння за близьких на батьківщині надихають потік росіян, які в суботу приземлилися в Стамбулі, рятуючись від оголошення Кремля про часткову мобілізацію резервістів для продовження наступу в Україні.

З середи, коли президент Путін оголосив про першу з часів Другої світової війни мобілізацію чоловіків бойового віку в Росії, ціна на деякі квитки з Москви зросла вдесятеро.

Серед людей, яких ми зустріли, несучи свої наспіх зібрані речі, ніхто не хоче називати своє повне ім'я, побоюючись репресій з боку російської поліції щодо тих, хто не виїхав.

Усі вони описують тривогу, якої не відчували з перших днів вторгнення Росії в Україну 24 лютого.

Мобілізаційний наказ Путіна спрямований на призов сотень тисяч чоловіків після низки невдач, які, схоже, змінили хід семимісячної війни.

Туреччина — місце відпочинку для багатьох росіян

Туреччина, одне з головних місць відпочинку для багатьох росіян, є однією з небагатьох країн, куди досі можна долетіти з Росії. Крім того, їм не потрібна віза, що полегшує подорож в останню хвилину.

Рейси до Туреччини були розкуплені, щойно пан Путін зробив заяву по телебаченню, що призвело до різкого зростання цін на квитки, і для багатьох стало занадто дорого для того, щоб тікати.

Turkish Airlines також почала використовувати більші літаки на своїх маршрутах до Росії, оскільки не могла відразу запланувати більше рейсів.

За матеріалами Epoch Times Europe Fr