ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

США мають намір розгромити мексиканські наркокартелі. Китай — головний постачальник фентанілу

Велика Епоха
Митна та прикордонна служба США вилучила близько 47 000 таблеток фентанілу райдужного кольору, 186 000 таблеток фентанілу синього кольору та 3 кілограми метамфетаміну, захованих у відсіку підлоги автомобіля в порту в'їзду до Ногалесу на південному кордоні з Мексикою. (U.S. Customs and Border Protection)

Управління боротьби з наркотиками (DEA) вилучило мільйони таблеток фентанілу в рамках ініціативи «Одна таблетка може вбити», яка проходила з травня по вересень.

«Управління боротьби з наркотиками та його партнери з правоохоронних органів вилучили понад 10,2 мільйона таблеток фентанілу та близько 445 кілограмів порошку фентанілу в період з 23 травня по 8 вересня 2022 року. Кількість фентанілу, вилученого під час цього сплеску, еквівалентна понад 36 мільйонам смертельних доз», — йдеться у пресрелізі Міністерства юстиції (DOJ) від 27 вересня.

За період проведення виконавчих заходів розслідувано 390 справ. З цих справ 35 мали прямі зв'язки або з Картелем нового покоління Халіско (CJNG), або з Картелем Сіналоа — двома основними злочинними організаціями з Мексики, відповідальними за більшу частину фентанілу в Сполучених Штатах.

«Картелі Сіналоа і CJNG — це безжальні злочинні організації, які використовують обман і зраду для розвитку залежності з повною зневагою до людського життя», — заявила адміністратор Управління боротьби з наркотиками Енн Мілграм.

«Щоб урятувати життя американців, Управління боротьби з наркотиками зосереджено на розгромі картелю Сіналоа і CJNG, щоб вони не могли вести бізнес». Ініціативу «Одна таблетка може вбити» було запущено DEA у вересні 2021 року.

Фентаніл, синтетичний опіоїд, у 50 разів сильніший за героїн. Усього двох міліграм потенційно достатньо для летального результату. У 2021 році 107 622 американців померли від передозування або отруєння наркотиками, з яких 60 відсотків були пов'язані з синтетичними опіоїдами, такими як фентаніл.

21 вересня губернатор Техасу Грег Ебботт підписав указ, згідно з яким мексиканські картелі, що діють у штаті, визнаються терористичними організаціями.

Більшість незаконного обігу фентанілу США надходить із Китаю. В інтерв'ю програмі NTD Capitol Report член палати представників Бред Венструп (республіканець від штату Огайо) розповів, що китайський посол Цінь Ган прагнув зняти з себе відповідальність за потік незаконного фентанілу до Сполучених Штатів.

Китайський посол сказав: «Ми просто продаємо легальні продукти». На що Венструп відповів: «Так, але з цих легальних продуктів разом виходить фентаніл, і ви нічого не робите, щоб переконатися, що вони не потраплять у чужі руки».

За матеріалами The Epoch Times USA

===

Новини по темі: