ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Дослідження: 40 відсотків учнів початкової школи почуваються втраченими без доступу до Інтернету

Велика Епоха
Недавнє опитування, проведене Гонконзькою асоціацією досліджень початкової освіти (HKPERA), показало, що майже 40 відсотків учнів початкової школи не можуть контролювати свій час, проведений з цифровими пристроями, і почуваються втраченими, коли не мають доступу до Інтернету, 15 вересня, 2022 (Facebook HKPERA)

Чи проводять ваші діти надто багато часу з цифровими пристроями?

Недавнє опитування, проведене Гонконзькою асоціацією досліджень початкової освіти, показало: майже 40 відсотків учнів початкових шкіл не можуть контролювати свій час, проведений з цифровими пристроями, і почуваються втраченими, коли не можуть вийти в Інтернет.

Анкета з медіа-, інформаційної та цифрової грамотності для гонконзьких учнів була поширена серед усіх початкових шкіл з червня до липня.

Шляхом випадкової перевірки у шести початкових школах було отримано відповіді від 182 вчителів, 587 учнів та 251 батька.

Близько 56 відсотків учнів почали користуватися цифровими пристроями з шести років, 47,1 відсотка — раніше шести років.

З тих, хто почав користуватися ними до шести років, понад 47,2 відсотка грають у відеоігри та 41,6 відсотка дивляться фільми майже щодня.

45 відсотків заявили, що не можуть припинити користуватися цифровими пристроями в очікуваний час, а 37,8 відсотка засмучуються, коли не можуть вийти в Інтернет.

Чой Ман Кван, директор початкової школи Po Leung Kuk Riverain, каже, що цифрові пристрої відіграють роль електронної пустушки для дітей. Вона вважає, що навчання інформаційної грамотності має проводитися якнайшвидше.

Більшість вчителів впевнені у необхідності професійного навчання учнів медійної, інформаційної та цифрової грамотності.

Асоціація пропонує Бюро освіти виділити школам достатні кошти та ресурси для навчання інформаційної грамотності.

За матеріалами The Epoch Times USA

===

Новини по темі: