ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Російські блогери обговорюють сценарій ядерного удару по Україні

Велика Епоха
Російський зенітно-ракетний комплекс С-300ПМУ. (Скриншот)

Німецький журналіст Юліан Репке з газети Bild повідомив у неділю у Twitter, що деякі російські блогери говорять про "сценарій", що передбачає застосування російськими військовими ядерної зброї проти України.

"Російські блогери малюють "сценарій" на наступний тиждень, що передбачає ядерні удари по Україні. Сподіватимемося, що їхні вологі мрії не збудуться", — написав Репке.

Німецький журналіст також процитував повідомлення блогера в Telegram:

"Після референдумів та приєднання частини України до Росії Путін зробить нову публічну заяву, пред'явивши Україні ультиматум і попросивши її добровільно вивести війська з російської території. Якщо вони відмовляться, Москва оголосить війну Києву протягом 24 годин.

Після цього протягом 72 годин буде знищено Київ, Львів, Дніпро, Кривий Ріг, Харків та Миколаїв. Решта території України буде піддана масованому бомбардуванню ракетами та бомбами. Бомбардувальники ТУ-22М3 скинуть бомби ФАБ-5000, які знищать усі мости через Дніпро, цивільні аеропорти та всю дорожню інфраструктуру”.

У неділю Сполучені Штати попередили про "катастрофічні наслідки", якщо Москва застосує ядерну зброю в Україні.

Радник із національної безпеки США Джейк Салліван заявив, що Сполучені Штати дадуть відповідь на будь-яке застосування Росією ядерної зброї проти України і пояснив Москві "катастрофічні наслідки", з якими вона зіткнеться.

Джерела у Кремлі повідомили, що президент Росії Володимир Путін уже готується оголосити про приєднання Луганської, Донецької, Херсонської та Запорізької областей України до Російської Федерації, хоча референдуми у цих областях закінчуються лише у вівторок.

За інформацією із названих джерел, оголошення відбудеться у п'ятницю в російському парламенті, і тоді Путін може офіційно оголосити війну Україні.

Україна та її союзники відкинули референдуми як фарс, покликаний виправдати ескалацію війни та кампанію з мобілізації Москви після нещодавніх бойових втрат.

Водночас міністр закордонних справ Росії заявив, що регіони, в яких були проведені референдуми які широко критикуються, отримають повний захист, якщо вони будуть анексовані Москвою, на тлі побоювань, що Росія може вдатися до використання ядерної зброї.

===

Новини по темі: