ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Пугачова дала відсіч своїм критикам: "Були холопами, стали рабами"

Велика Епоха
Алла Пугачова. (Скриншот)

Відома російська співачка Алла Пугачова у своєму пості в Instagram дала уїдливу відсіч тим, хто критикує її за рішучу позицію проти війни в Україні.

"Боже мій! Яке щастя, що мене ненавидять ті люди, яких я завжди терпіти не могла. Якби я їм подобалася, це означало б, що я співала і жила даремно. Причина зрозуміла. Нехай скрегочуть зубами. БУЛИ ХОЛОПАМИ, СТАЛИ РАБАМИ", — сказала Алла Пугачова.

Наприкінці вересня джерела "Известий" і "Первого канала" повідомили, що Алла Пугачова, яка повернулася в Росію в серпні, знову покинула країну. Інші джерела поки не підтверджують цього. Інтернет-видання Mash стверджує, що Пугачова приїхала в Росію, щоб виставити на продаж нерухомість у селі Грязь у Московській області. Концертний директор співака відмовився від коментарів.

Після того як у пресі з'явилися повідомлення про можливий від'їзд Алли Пугачової з Росії, у московському телецентрі "Останкіно" з'явилося повідомлення, імовірно, адресоване Пугачовій: "Алла, так ***** (навіщо) ти приїхала?". У кінотеатрі "Жовтень" на Арбаті з'явився цифровий банер із фотографією артистки та анонсом її виступів у Донецьку, Луганську, Маріуполі, Херсоні та Мелітополі.