ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Ірландія: внаслідок вибуху на АЗС 10 людей загинули, серед них 2 підлітки та 1 дитина

Велика Епоха
Аварійні служби продовжують роботу на місці вибуху на заправній станції Applegreen у селі Кріслоу, графство Донегол, Ірландія, 8 жовтня 2022 року. (PA Media)

Підтверджено, що десятеро людей загинули внаслідок вибуху, що стався в п'ятницю на автозаправній станції Applegreen у Кріслоу, графство Донегол, Ірландія.

Вибух стався приблизно о 15:20. Вибухова хвиля промайнула через привокзальну площу, цілодобовий магазин та багатоквартирні будинки, що примикають до будівлі.

Загинули четверо чоловіків, троє жінок, двоє підлітків і дівчинка молодшого шкільного віку. Усі загиблі були мешканцями району Кріслоу.

Ще вісім людей було доставлено до лікарні у п'ятницю.

Після вибуху на місце події було направлено аварійні служби з Республіки Ірландія та Північної Ірландії.

Причина вибуху незрозуміла. Суперінтендант Девід Келлі з поліційної дільниці Мілфорда сказав, що, ймовірно, це був нещасний випадок, але поліція «стежить за деякими аспектами розслідування».

«Ми маємо неупереджено підходити до розслідування. Наразі наша інформація вказує на трагічний нещасний випадок», — сказав він.

Аварійні служби продовжують роботу на місці вибуху на станції технічного обслуговування Applegreen у селі Creeslough в Co Donegal, Ірландія, 8 жовтня 2022 року. (Brian Lawless/PA Media)

Раніше в суботу президент Майкл Д. Хіггінс сказав, що трагедія стала «жахливим ударом для згуртованої спільноти, де кожна втрата та травма відчуватиметься кожним членом спільноти та далеко за її межами».

«Наші думки мають бути звернені до всіх, хто постраждав. Тим, хто отримав звістку про втрату близької людини, тим, хто отримав поранення, і, найголовніше, тим, хто з тривогою чекає на звістку про своїх близьких», — сказав він.

За матеріалами The Epoch Times USA