ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Норвегія обмежила допуск російських риболовецьких суден до своїх портів

Велика Епоха
(Скриншот)

Уряд Норвегії оголосив у четвер, що він обмежить заходження російських риболовецьких суден до своїх портів, що стало останнім заходом безпеки в скандинавській країні, після виявлення минулого тижня великих витоків із трубопроводу "Північний потік", повідомляє Reuters.

Після набрання чинності цієї міри, російським траулерам буде дозволено відвідувати тільки три порти, і вони піддаватимуться перевіркам безпеки, повідомила на пресконференції міністр закордонних справ Аннікен Хуітфельдт.

Це рішення було ухвалено після того, як Швеція і Данія розслідували чотири витоки з російського газопроводу, виявлені минулого тижня в їхніх економічних морських зонах.

З місця події було взято проби, які буде проаналізовано, і район більше не ізольовано, поки триває розслідування, під час якого буде визначено, "чи можна когось підозрювати і згодом притягнути до відповідальності", додала шведська влада.

У четвер Кремль заявив, що розслідування не може бути об'єктивним без участі Росії, оскільки Росія не була запрошена до участі.

===

Новини по темі: