ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Кадиров відправить своїх "неповнолітніх" синів воювати в Україну

Велика Епоха
Рамзан Кадиров оголосив, що відправляє своїх дітей воювати в Україну. (Скриншот)

Чеченський лідер Рамзан Кадиров — горезвісний союзник Володимира Путіна — оголосив у понеділок, що троє його синів-підлітків незабаром будуть відправлені для підтримки вторгнення в Україну на "найскладніші ділянки фронту".

Чеченський диктатор, який на вихідних закликав Путіна застосувати ядерну зброю проти України, у понеділок поділився новиною про те, що його синів відправлять на передову, у повідомленні в Telegram, яке супроводжувало химерний відеомонтаж тренувань.

"Неповнолітній вік не повинен заважати навчанню захисників нашої Батьківщини", — поділився Кадиров у посланні.

Він додав, що його сини — Ахмат, 16 років, Елі, 15 років, і Адам, 14 років, — розпочали військовий вишкіл "вже давно".

"Завжди вважав, що головна мета будь-якого батька — прищепити синам богобоязливість і навчити їх захищати сім'ю, народ, Вітчизну. Хочеш миру — готуйся до війни!

Свої навички Ахмат, Елі та Адам готові застосувати в зоні СВО. І я не жартую.

Настав час показати себе в реальному бою, і це їхнє прагнення я тільки вітаю. Скоро вони вирушать на передову і перебуватимуть на найскладніших ділянках лінії зіткнення. ".

"Ми переконані, що навіть неповнолітні діти зуміють розгромити вас у пух і прах, оскільки у вас немає ні духу, ні честі, ні гідності. Чекайте!", — сказав Кадиров українцям, які досі здобували великі перемоги над росіянами останнім часом.