ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Індія: тигра-людожера застрелено після вбивства десяти осіб (ВІДЕО)

Велика Епоха
(ALFREDO ESTRELLA/AFP via Getty Images)

Тигра, прозваного "пожирачем Чампарана", застрелила індійська поліція після вбивства десяти людей під час масштабної операції за участю 200 осіб, включно зі слідопитами за слонами, повідомили офіційні особи в неділю.

Велика кішка тероризувала жителів околиць тигрячого заповідника Валмікі в Чампарані, на сході Індії, убивши за останній місяць щонайменше шістьох людей, включно з жінкою та її восьмирічним сином у суботу.

Попередні спроби знешкодити тварину не увінчалися успіхом.

"Дві команди в'їхали в ліс на двох слонах у суботу вдень, а третя команда чекала в тому місці, де, як ми думали, вийде тигр, і ми відкрили вогонь... щоб убити його там", ─ сказав AFP начальник місцевої поліції Кіран Кумар.

Поки жителі села били по бляшаних банках, команді з восьми стрільців і близько 200 співробітників лісового департаменту знадобилося майже шість годин, щоб завершити операцію, сказав Кумар.

Екологи звинувачують швидке розширення населених пунктів навколо лісів і основних коридорів дикої природи, таких як слони і тигри, у збільшенні кількості зіткнень між людьми і тваринами в деяких районах Індії.

У період із 2014 до 2019 року в Індії внаслідок нападів тигрів загинуло майже 225 осіб, згідно з урядовими даними. З 2012 до 2018 року понад 200 тигрів було вбито браконьєрами або електричним струмом, свідчить статистика. В Індії мешкає близько 70% усіх тигрів світу, у 2018 році в країні налічувалося 2967 тигрів.