Четвер, Лют 25, 2021
Велика Епоха
Ukrainian Edition

Розробники ОSeyeris створили рулетку для слабозорих

Субота, 18 квітня 2020 року

Рулетка являє собою вимірювальну стрічку, яка передає дані на мобільний додаток, і телефон озвучує отриману з Macaron інформацію.

Чимало звичних дій, які не важкі для звичайних людей, для людей із вадами зору стають проблемою. Наприклад, як виміряти щось рулеткою, якщо неможливо побачити цифри?

Цим питанням задалася команда стартапу OSeyeris з Університету Квінсленда, яка розробляє предмети і пристрої для людей із проблемами зору.

«Наша місія полягає в об'єднанні апаратного і програмного забезпечення, щоб зробити його більш доступним, і подолати розходження між зрячими та слабозорими людьми. Ми хочемо об'єднати передову робототехніку з елегантним дизайном, щоб створити технологію, яка буде корисна для всіх, і в тому числі для сліпих і слабозорих», — кажуть в OSeyeris.

Пристрій Macaron дозволяє робити вимірювання з підвищеною точністю та зручністю. Він пов'язаний із мобільним додатком через Bluetooth для забезпечення аудіовимірювань (цифрове зчитування) і являє собою еластичну й міцну вимірювальну стрічку з гачком. Після того як користувач виконає вимір, дані відправляються в додаток, який потім повідомляє точну довжину предмета.

Рулетка ергономічна: дві кнопки дозволяють отримати повний контроль над даними, і більше не потрібно ніяких зайвих дій. Зберігаючи вимірювання у хмарі, додаток дозволяє в будь-який час отримувати доступ до будь-яких вимірів.

Щоб забезпечити точне позиціонування на дотик, у стрічці є відкидний магнітний наконечник, який також допомагає автоматично випрямити вимірювальну стрічку. Тактильна вібрація зворотного зв'язку дозволяє користувачу дізнатися, що вимірювання були збережені.

«Елегантний дизайн пристрою розміром із долоню переверне всі ваші уявлення про рулетку. За допомогою міцної стрічки можна виміряти все, що завгодно: руку, холодильник або навіть банан. Просто підключіть Macaron до додатка, і все готово», — кажуть розробники.

Довгострокова мета компанії — за допомогою універсального дизайну усунути потребу у використанні різних спеціалізованих речей.

Тестування смарт-рулетки вже завершено, і команда готується до її обмеженого випуску на платформі краудфандінгу.

Читайте далі:

Створено інтелектуальну палицю для людей із вадами зору — WeWALK

Які технології допомагають сліпим?

Люди із вадами зору тепер зможуть «побачити» шедеври скульптури

Comments   

загрузка...