ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

«Я знаходжу це дуже дратівливим»: у Нідерландах знову спалахнули заворушення через локдаун (ВІДЕО)

Велика Епоха
Голландський спецпідрозділ прямує на площу Заайланд, щоб розігнати велику групу протестувальників у Ліувардені, 13 листопада 2021 року. (Anton Kappers/ANP/AFP via Getty Images)

У суботу ввечері в місті на півночі Голландії спалахнули протести, оскільки новий карантин через COVID-19 змусив бари та ресторани закритися о 8 годині вечора.

П'ятнадцять людей було заарештовано після того, як у Нідерландах спалахнули протести з приводу нещодавно введеної ізоляції від COVID-19.

Голландська мовна компанія NOS повідомила, що сотні молодих людей зібралися на центральній площі міста Ліуварден, розташованого за 140 кілометрів на північ від Амстердама. Відео показало, як вони запускають феєрверки та тримають у руках сигнальні ракети, від яких підіймається дим. NOS повідомила, що спецзагон пізніше почав витісняти протестувальників із площі.

В інших регіонах Нідерландів ЗМІ повідомили, що бари в південному місті Бреда залишалися відкритими довше за встановлений час закриття.

У центральному місті Утрехт студентка Сюзанна ван де Веєрд висловила невдоволення новими обмеженнями.

"Мені дуже важко упокоритися" з карантином, сказала вона. "Це вже сильно гнітить, і це те, що псує моє соціальне життя як студентки і те, як я відпочиваю".

Майже 85 відсотків дорослого населення Нідерландів повністю щеплені, але в четвер інститут громадської охорони здоров'я країни зареєстрував 16 364 нових позитивних тестів за 24 години.

Тимчасовий прем'єр-міністр Нідерландів Марк Рютте оголосив про частковий карантин у п'ятницю і сказав, що він триватиме не менше трьох тижнів, заявивши, що його уряд хоче "завдати серйозного удару по вірусу".

Карантин, що розпочався в суботу ввечері, став першим у Західній Європі з того часу, як нова хвиля інфекцій почала поширюватися частинами континенту.

Інший студент Карс Аусемс був розчарований тим, що новий карантин введений менш ніж через два місяці після того, як Нідерланди наприкінці вересня скасували всі обмеження.

"Я знаходжу це дуже дратівливо. Тільки зараз, коли ми звикли до старого способу життя, ми повинні починати все наново з обмеженнями", — сказав він.

Джерело: The Epoch Times