ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Близько 1000 мігрантів досягли Великобританії на маленьких човнах, встановивши новий щоденний рекорд

Велика Епоха
Група людей, ймовірно мігрантів, доставлена співробітниками берегової охорони в Дувр, Кент, Англія, 11 листопада 2021 р. (PA)

Близько 1000 людей перетнули Ла-Манш, щоб потрапити до Великобританії у четвер, встановивши новий денний рекорд.

За повідомленням агенції новин PA, загальна кількість у четвер перевищить попередній одноденний рекорд поточної кризи в 853 особи, встановлений 3 листопада.

Цю цифру не було підтверджено урядом Великобританії. Але представник Міністерства внутрішніх справ заявив у четвер увечері, що кількість перетинів кордону "неприйнятна".

"Британському суспільству набридло бачити, як люди гинуть у Ла-Манші, у той час, як безжальні злочинні угруповання наживаються на їхніх стражданнях, і наш Новий план щодо імміграції виправить зламану систему, яка спонукає мігрантів здійснювати цю смертельно небезпечну подорож", — сказав він.

Новий план імміграції, який був оголошений міністром внутрішніх справ Пріті Патель у березні, мав ускладнити перебування в країні для мігрантів, які незаконно в'їжджають до Великобританії.

У липні Великобританія та Франція оголосили про укладення угоди щодо розв'язання цієї проблеми, згідно з якою Великобританія виплатить Франції 54 мільйони фунтів стерлінгів (75 мільйонів доларів), щоб більш ніж удвічі збільшити кількість поліцейських, які патрулюють французькі пляжі.

Однак, попри обіцянки уряду зупинити потік малих суден, кількість біженців цього року продовжує перевищувати показники попередніх років.

З початку року понад 20 000 осіб незаконно перетнули Ла-Манш до Великобританії на невеликих човнах, що більш ніж удвічі більше, ніж за весь 2020 рік.

До 2018 року на цю переправу припадала незначна частка нелегальної імміграції, і щороку на це зважувалися лише кілька людей.

Число людей, які намагаються перетнути кордон, почало зростати із зими 2018 року. У тому році, за даними Міністерства внутрішніх справ, переправу здійснили 299 осіб.

Ла-Манш, ширина якого у найвужчому місці становить 21 милю (33,8 км), є одним із найжвавіших судноплавних шляхів у світі.

За останні кілька тижнів кілька людей було оголошено зниклими безвісти під час небезпечного переходу, і підтверджено загибель двох людей.

Французька влада заявила в четвер, що троє людей, ймовірно, загубилися в морі після того, як два каякові човни були виявлені дрейфуючими біля узбережжя Кале.

Нелегальна міграція є проблемою не лише для Великобританії, а й інших європейських країн.

За даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців, цього року щонайменше 100 907 осіб прибули до Європи суходолом і морем через Середземне море.

Згідно з тими ж даними, щонайменше 1313 людей загинули чи зникли безвісти.

Джерело: The Epoch Times