ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Кліматичні активісти здувають шини "розкішних" автомобілів на знак протесту проти викидів вуглекислого газу

Велика Епоха
Автомобіль зі спущеною шиною. (Tyred of SUVs/PA)

Протест COP26: активісти боротьби зі зміною клімату в Глазго спускають шини на розкішних автомобілях на демонстрації проти викидів позашляховиків

Кліматичні активісти спустили шини "ненажерливих розкішних автомобілів", припаркованих на міських вулицях, у рамках акції, яка покликана привернути увагу до викидів вуглекислого газу.

Група під назвою "Tyred of SUVs" (Шини позашляховиків) заявила, що шини близько 60 повнопривідних автомобілів у західній частині Глазго були спущені в ході акції, оскільки в місті відбувається конференція зі зміни клімату Cop26.

Активісти розмістили на вітровому склі листівку "Порушення клімату", в якій йшлося: "Ваш позашляховик сприяє другій за величиною причині зростання викидів вуглекислого газу за останнє десятиліття."

"Саме тому ми знешкодили ваш автомобіль, здувши одну або кілька його шин."

У ньому додавали: "Від вас потрібна дія: Стати маленькими. Пересядьте на громадський транспорт".

Фото зроблене 12 листопада 2021 року екоактивістами Tyred of SUVs. Листівка на автомобілі зі здутою шиною. (Tyred of SUVs/PA)

Деякі водії, які постраждали від цієї акції у четвер, звернулися до соціальних мереж, щоб висловити своє незадоволення.

"Ідіотам, які зробили це з моєю машиною, коли я намагалася потрапити до Вищого суду Пейслі сьогодні вранці, не спадало на думку, що водію може знадобитися використовувати свій автомобіль у надзвичайній ситуації? Про це повідомили в @PoliceScotland", — написала Вікторія Янг у Twitter.

Активісти Tyred of SUVs заявили, що жодної шини не було пошкоджено під час акції. Вони також вибачилися після того, як одна з мам заявила, що її автомобіль з двигуном 1,6 літра та автомобіль її сусіда з двигуном 1,2 літра були обрані як мішень, заявивши, що "помилка могла бути пов'язана з тим, що все більше і більше легкових машин, які не є позашляховиками, виглядають як позашляховики».

Представник поліції Шотландії сказала: "Ми знаємо про ці інциденти і в цьому районі буде посилено патрулювання, щоб заспокоїти місцевих жителів".

Джерело: The Epoch Times