ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Цивільний статус у Франції: форми включатимуть одностатеві сім'ї з березня 2022 року

Велика Епоха
(byoerg Koch/Getty Images)

Форми громадянського статусу, які використовуються для подання заяви на отримання посвідчення особи чи паспорта у Франції, з березня 2022 року поширюватимуться і на одностатеві сім'ї, оголосила у п'ятницю 12 листопада французький міністр у справах громадянства Марлен Ск'яппа.

Зокрема, це означає, що слова "батько" та "мати" більше не будуть автоматично з'являтися у паперових або онлайн-формулярах, необхідних для подання заяви на отримання документів, що засвідчують особу.

Тепер заявник має "поставити галочку, щоб вказати, чи є він батьком чи матір'ю", пояснила міністр Ск'яппа на церемонії в Парижі, присвяченій 20-річчю асоціації "Прапор", яка об'єднує поліцейських та жандармів ЛГБТ.

Нейтралітет в адміністративних формах

"Це дозволить вказати, що у вас дві матері або два тати, або що ви — дві матері та два тати", - продовжила міністр, запевнивши, що "облік усіх сімей є пріоритетом уряду".

Оновлення цих форм має набути чинності у березні 2022 року, оголосила вона.

"Ми вітаємо це рішення, на яке ми чекали довгий час", — сказав AFP Олександр Урвіч, голова Association des Familles Homoparentales (Асоціація одностатевих сімей).

За даними Des Familles Homoparentales, поки що лише кілька міст, таких як Париж, Страсбург, Сент-Етьєн або Війєрбанн, змінили форми заяв на отримання посвідчень особи, зробивши їх інклюзивними.

Міністерство внутрішніх справ "не адаптувало свої адміністративні форми", що означає, що "інформацію про батька чи матір було видалено", пояснив Урвіч. Рішення, обране для нових форм", є правильним, і справді включає всіх", наголосив він. "Ми не хочемо мати позначку батько 1 і батько 2".

Джерело: The Epoch Times