ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Новий Південний Уельс інвестує в Блакитні гори 50 млн доларів, щоб побудувати екотуристичний комплекс

Велика Епоха
Принц Вільям, герцог Кембридзький, і Кетрін, герцогиня Кембридзька, відвідують Блакитні гори в Катумбі, Австралія, 17 квітня 2014 року. (Phil Noble/WPA Pool/Getty Images)

Прем'єр-міністр Нового Південного Уельсу (НЮУ) Домінік Перроттет оголосив про інвестиції у розмірі 50 мільйонів доларів на створення екотуристичного пригодницького комплексу у Блакитних горах Австралії.

Це сталося після того, як штат оголосив понад 30 000 гектарів на околицях Літгоу природним заповідником.

За даними Австралійської радіомовної корпорації, в центрі, що фінансується платниками податків, буде встановлений найдовший в Австралії маршрут для скелелазіння та прогулянка каньйоном на висоті.

"Цей новий комплекс заповідників покращить доступ до цього мальовничого регіону, залучаючи місцевих та іноземних туристів", — сказав Перроттет.

У проєкт входять маршрути для гірських велосипедів, траса для повнопривідних автомобілів і п'ятиденна пішохідна стежка, яку уряд НПУ назвав однією з "найбільших у світі прогулянкових стежок великої відстані", — повідомляє ABC.

Захисники природи задоволені тим, що ця територія була взята під охорону державою завдяки різним кампаніям протягом десятиліть.

Тут знаходяться скельні утворення міжнародного значення та понад 80 видів рослин та тварин, що знаходяться під загрозою зникнення, включаючи гігантську бабку.

"Ландшафт усіяний тисячами пагод, між якими петляють ущелини, каньйони та водні шляхи", — каже керівник Альянсу "Gardens of Stone" Вілсон Харріс.

"Тут є долини з пишними тропічними лісами, високогірні ліси та водно-болотні угіддя, що знаходяться під загрозою зникнення, які є найважливішим середовищем для незліченних видів, що знаходяться під загрозою зникнення".

Виконавчий директор Ради з охорони природи Кріс Гамбіан сказав, що рішення про захист цієї території є "дуже важливим доповненням до системи заповідників штату".

"Ця частина Блакитних гір практично не досліджена туристами — як сіднейськими, так і іноземними, — але потенціал тут величезний", — сказав він. "Багато людей навіть не підозрюють, що на околиці Літгоу є пейзажі, які можуть змагатися з кращими пейзажами, які можуть запропонувати Катумба і Блекхіт. Сьогоднішнє оголошення, сподіваюся, змінить це назавжди".

Запланований штатом комплекс екотуризму субсидуватиме місцеву економіку та створить близько 200 робочих місць у регіоні, у тому числі при будівництві туристичної інфраструктури та доріг.

За словами заступника прем'єр-міністра Пола Тула, очікується, що щорічно до регіону приїжджатиме додатково 200 000 відвідувачів.

Джерело: The Epoch Times