ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Бельгія закриває свійську птицю на локдаун через пташиний грип

Велика Епоха
Бельгія закриває свійську птицю на локдаун через пташиний грип

Через захворювання пташиним грипом у дикої качки, Бельгія оголосила карантин для свійської птиці на всій території країни. З понеділка "свійська птиця комерційних та приватних виробників, за винятком ратитів", має бути ізольована або захищена сітками, оголосив у п'ятницю міністр сільського господарства Бельгії Давид Кларинваль. Сусідні Франція та Нідерланди вже розпорядилися вжити аналогічних заходів.

Після виявлення випадку захворювання H5N1 у муніципалітеті Шильде в північній провінції Антверпена влада хоче уникнути будь-яких контактів між свійським птахом і перелітними птахами, які можуть передавати вірус. За словами Кларинваля та Бельгійського управління з безпеки харчових продуктів, населення закликають повідомляти владу про виявлення мертвих птахів.

Нідерланди вжили аналогічні заходи 26 жовтня, Франція пішла за ними на початку листопада. Там вже зареєстровано майже 500 спалахів пташиного грипу, особливо на південному заході країни, відомого виробництвом французького делікатесу фуа-гра. Понад 3,5 мільйона птахів, переважно качок, довелося знищити.

Примітка редактора:

Ратити або Бігуни - гладкогрудні птахи сімейства страусових.

Источник: The Epoch Times