ІСТИНА І ТРАДИЦІЇ

Міжнародні поїздки як стимул для вакцинації в Австралії

Велика Епоха
Літак компанії Qantas злітає з міжнародного аеропорту Сіднея 6 травня 2021 року. (Saeed Khan/AFP via Getty Images)

Відновлення міжнародних поїздок для штатів Вікторія та Новий Південний Уельс (НПУ) тепер використовується як стимул для рівня вакцинації в інших юрисдикціях, які відстають в Австралії.

Штат Вікторія приєднався до Нового Південного Уельсу, дозволивши прибуття з-за кордону без карантину, а федеральний уряд відкриває кордони 1 листопада. Моррісон сказав, що досягнення 70 і 80 відсотків у цих штатах буде мати вирішальне значення для переходу до наступного етапу.

"Найважливіше для відкриття Квінсленду та Західної Австралії — це підвищення рівня вакцинації", — сказав він журналістам в аеропорту Сіднея 22 жовтня. Він також сказав, що рівень вакцинації має бути вищим ніж 8000 жителів Квінсленду, які чекають вильоту за кордон.

"Ви всі бачили ці сцени возз'єднання, коли люди поверталися додому у Вікторію", — сказав Моррісон.

"Це був справжній момент "любові" коли ми спостерігали, як це відбувається. Це було приголомшливо", — сказав прем'єр-міністр.

Коментарі Моррісона прозвучали в той момент, коли австралійська авіакомпанія Qantas оголосила про відновлення міжнародних рейсів і відновлення 11 000 звільнених співробітників.

Генеральний директор Qantas Алан Джойс оголосив у п'ятницю, що до кінця листопада компанія має відкрити направлення до Сінгапуру з Сіднея. Послуги на Фіджі планується розпочати на початку грудня.

Польоти в Йоганнесбург, Південна Африка, будуть відкриті приблизно на початку січня, а в Пхукет і Бангкок будуть відкриті з середини січня.

Джойс також зазначив, що попит на міжнародні поїздки був більшим, причому продажі на міжнародні рейси були вищими, ніж на внутрішні. Компанія побачила, що рейси були розпродані за кілька годин, а 19 жовтня було викуплено.

Тим часом федеральний скарбник Джош Фрайденберг пов'язав повернення народних свобод з відновленням економіки.

"Мельбурн став вільним — всі п'ють "Маргариту" вранці", — сказав він в інтерв'ю Sky News.

Джерело: The Epoch Times